Listwa góra
 
 
szkolenia
 
 
outplacement
 
 
kontakt
 

Doradztwo

Angielski Polski
 

Zarządzanie przedsiębiorstwem i jego nieustanny rozwój w zmieniającym się dynamicznie otoczeniu gospodarczym, wymaga strategicznego, długofalowego i konsekwentnego działania.

Niezwykle istotne jest precyzyjne określenie, jakie zadania i zakres odpowiedzialności spoczywa na każdym z pracowników, aby móc w jak najbardziej efektywny sposób wykorzystać potencjał drzemiący w zasobach ludzkich organizacji.

Nie mniej ważne jest dzielenie się wiedzą i informacjami w ramach danego przedsiębiorstwa. Zgodnie z psychologiczną zasadą: „Kto posiada informację, ten ma władzę" należy doprowadzić do sytuacji, w której każdy członek organizacji będzie posiadał informacje niezbędne mu do aktywnego uczestnictwa w zadaniach realizowanych przez zespół współpracowników.

Przygotowaliśmy ogólny model, który według nas w najlepszy sposób oddaje istotę Zarządzania Zasobami Ludzkimi i ułatwia odnalezienie się w strukturze narzędzi doradztwa personalnego. Model ten został podzielony według etapów, które w swoim rozwoju przechodzi każda firma.

 

Doradztwo ZZL

Bardziej szczegółowe informacje na temat poszczególnych narzędzi znajdą Państwo po kliknięciu w któryś z następujących linków:

 

W razie pytań i wątpliwości prosimy o Kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

« powrót
strona główna mapa serwisu polityka prywatności
copyright