Listwa góra
 
 
szkolenia
 
 
outplacement
 
 
kontakt
 

Rekrutacja > Dla pracownika

Angielski Polski

Weryfikacja Kandydatów podczas przeprowadzania procesu rekrutacji opiera się na wypracowanym schemacie, umożliwiającym sprawne i profesjonalne dokonanie selekcji przyszłych pracowników. Z punktu widzenia Kandydata, można podzielić ten proces na poniższe etapy.

  • analiza dokumentów - aplikacja każdego potencjalnego kandydata rozpatrywana jest szczegółowo pod kątem wymagań przyszłego pracodawcy.
  • wywiad/rozmowa kwalifikacyjna - uzyskanie informacji niezawartych w dokumentach, a niejednokrotnie ważniejszych od tych napisanych, oraz ocena cech osobowościowych, uznanych za niezbędne, bądź mile widziane na danym stanowisku, są głównymi celami rozmowy prowadzonej przez doświadczonych konsultantów z kandydatem.
  • testy psychologiczne* - możliwość poznania motywacji kandydata do pracy oraz jego cech osobowościowych i predyspozycji zawodowych przy pomocy profesjonalnych testów, przeprowadzanych i analizowanych przez psychologów.
  • sprawdzanie referencji - uzyskanie opinii o kandydacie od osób, które miały możliwość weryfikacji jego wiedzy i umiejętności w codziennej pracy, przy realizacji powierzonych obowiązków.
  • testy językowe* - podczas poszukiwania kandydatów na stanowiska, gdzie jednym z podstawowych wymagań jest biegła znajomość języka obcego, weryfikacja umiejętności językowych dokonywana jest przez naszych specjalistów.
  • sprawdzanie kwalifikacji merytorycznych w oparciu o niezależnych konsultantów* - przy rekrutacji na stanowiska wysoko specjalistyczne, korzystamy z konsultacji ekspertów z określonej dziedziny, którzy weryfikują specjalistyczną wiedzę i umiejętności wyselekcjonowanych wcześniej kandydatów.

*opcjonalne - na życzenie Klienta - przyszłego pracodawcy

W razie pytań i wątpliwości prosimy o Kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

« powrót
strona główna mapa serwisu polityka prywatności
copyright